Idź do spisu treści

Menu główne:

Kompleksowe usługi pogrzebowe

W firmie pogrzebowej „Piotr” mogą Państwo liczyć na profesjonalne usługi oraz niezbędne wsparcie w trakcie trudnego czasu po śmierci kogoś bliskiego. Zadbamy o to, być choć odrobinę ułatwić ten moment, poprzez zapewnienie kompleksowej obsługi uroczystości pogrzebowych, dostarczenie wszystkich potrzebnych produktów, jak klepsydry, tabliczki i krzyże oraz doradztwo pogrzebowe. W ofercie posiadamy duży wybór trumien, urn oraz wiązanek pogrzebowych. Zapewniamy całodobowe pogotowie pogrzebowe (świadczymy 24-godzinne kompleksowe usługi)
Szczegółowy zakres usług znajdą Państwo poniżej.

Kwiaty usługi pogrzebowe

Dom pogrzebowy w Katowicach – pełna oferta

 

Sprawne eksportacje zmarłych:
przewozimy ciała z mieszkań, szpitali, domów opieki, prosektoriów do chłodni z terenu Katowic, miast ościennych i całego kraju, jak również zajmujemy się transportem międzynarodowym.

Duży wybór asortymentu funeralnego:

trumny, urny, krzyże, tabliczki, klepsydry, nekrologi, ubrania do pochówku.

Specjalną domeną naszego zakładu jest profesjonalne i artystyczne wykonastwo:
palm, wieńców oraz wiązanek z kwiatów ciętych.

Na Państwa życzenie zapewniamy:
oprawę muzyczną, a w razie potrzeby transport rodzinie i uczestnikom pogrzebu.

usługi pogrzebowe Kwiaty

Indywidualna negocjacja cen:
dostosujemy się do możliwości finansowych każdego klienta.

Formalności urzędowe u klienta:

na Państwa życzenie nasz przedstawiciel przyjedzie do Państwa domu lub pod wskazany adres i na miejscu załatwi wszelkie formalności lub towarzysząc Państwu w drodze do urzędów służyć będzie swoim doświadczeniem i radą.

Kredytujemy koszty pogrzebu:

oferujemy możliwość kredytowania pogrzebu w ramach zwrotu z zasiłku ZUS, KRUS. Różnica w kosztach pogrzebu a zasiłkiem jest wypłacana od ręki.

 
 
kompleksowe usługi pogrzebowe kompleksowe usługi pogrzebowe transport zwłok Katowice kompleksowe usługi pogrzebowe transport zwłok Katowice kompleksowe usługi pogrzebowe transport zwłok Katowice kompleksowe usługi pogrzebowe transport zwłok Katowice kompleksowe usługi pogrzebowe kompleksowe usługi pogrzebowe kompleksowe usługi pogrzebowe
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego