Idź do spisu treści

Menu główne:

Międzynarodowy transport zmarłych – firma pogrzebowa „Piotr”

 
 
 
 
 
 
 

Zakład Pogrzebowy "Piotr" zajmuje się krajowym oraz zagranicznym transportem zwłok.

Gwarantujemy profesjonalny oraz korzystny cenowo, całodobowy przewóz zmarłych. Dbamy o to, aby wszystko odbywało się z należytym szacunkiem i godnością. Zlecając nam taką usługę, darzą nas Państwo dużą odpowiedzialnością. My, jako zakład pogrzebowy, możemy ze swojej strony obiecać, że nie zawiedziemy Państwa oczekiwań.

Kiedy nasi klienci przygotowują się do pogrzebu kogoś bliskiego, potrzebują jak najwięcej spokoju, aby spróbować pogodzić się z sytuacją i skupić się na odpowiednim pożegnaniu tej osoby. My zajmujemy się wszelkimi sprawami organizacyjnymi – transportem zmarłego, obsługą konduktu żałobnego i całej uroczystości pogrzebowej. Szczegółowych informacji związanych z transportem zmarłych udzielimy Państwu bezpośrednio. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę.


    Kwiaty usługi pogrzebowe


 
 
 
transport zwłok Katowice transport zwłok Katowice transport zwłok Katowice transport zwłok Katowice transport zwłok Katowice transport zwłok Katowice transport zwłok Katowice transport zwłok Katowice
 
 
 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego